top of page

Kijkje in de Wijk | Heijmans project Nuenen

wo 06 mei

|

Watermolen van Opwetten

Twee projecten, één gebied, verschillende perspectieven

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Kijkje in de Wijk | Heijmans project Nuenen
Kijkje in de Wijk | Heijmans project Nuenen

Tijd en locatie

06 mei 2026, 11:00 – 14:00

Watermolen van Opwetten, Opwettenseweg 203, Nuenen

Over het evenement


Tijdens het Kijkje in de Wijk nemen we je mee naar Nuenen-West, waar we twee gerealiseerde projecten van Heijmans bezoeken: Waterviolier en Horizon Nuenen. In één gebied krijg je inzicht in hoe conceptuele woningbouw in de praktijk landt, van koop tot sociale huur en van energieconcept tot industrialisatie.


Twee projecten, één gebied, verschillende perspectieven

In Waterviolier zie je hoe duurzame, energie neutrale koopwoningen bijdragen aan comfortabel en toekomstbestendig wonen. Met een mix van woningtypen voor zowel gezinnen als senioren en slimme oplossingen zoals energieopslag, staat kwaliteit van wonen centraal in een groene omgeving.

In Horizon Nuenen wordt zichtbaar hoe opschaling en betaalbaarheid hand in hand gaan. Deze sociale huurwoningen zijn conceptueel en industrieel gerealiseerd met een hoge productiesnelheid. Door de inzet van houtskeletbouw, slimme 2D- en 3D-modules en een energiezuinig installatiesysteem ontstaat een comfortabel binnenklimaat met lage energielasten.


Wat kun je verwachten?

• Inzicht in twee verschillende woningconcepten binnen éé…


Aanmelden

  • AANMELDEN CORPORATIE/GEMEENTE

    € 0,00

    Verkoop geëindigd op
Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

bottom of page