Netwerk Conceptueel Bouwen breidt uit!
- margreet5
- 26 mei
- 1 minuten om te lezen

l'escaut is sinds 1 mei aangesloten bij het Netwerk Conceptueel Bouwen. Wij vroegen hun om zich aan ons voor te stellen.
l'escaut | website |
In welke branche is je organisatie actief?
l'escaut is een woningcorporatie met ongeveer 6.ooo woningen in Vlissingen en Oost- Souburg. Bij l'escaut staan onze huurders centraal. Wij zoeken voor onze klanten een betaalbare woning in een passende leefomgeving. Met oog voor duurzaamheid en betaalbaarheid. We richten ons vooral op huishoudens met lagere inkomens. We willen dichtbij staan en bieden persoonlijke aandacht.
Wat kom je brengen bij het NCB?
Kennis en ervaring die wij hebben opgedaan in onze (nieuwbouw) opgaven. We hebben ervaring met verschillende vormen van bouwmethoden en de bijbehorende processen.
l'escaut wil graag op alle gebieden blijven ontwikkelen en op de hoogte zijn van de ontwikkelingen van de markt.
Voor welke uitdagingen/vraagstukken staan jullie?
L'escaut heeft een grote bouwopgave. De kernmissie van l'escaut is het zorgen voor duurzame, betaalbare en beschikbare woningen. Conceptueel bouwen zou een interessante bijdrage kunnen leveren aan onze kernmissie. Daarnaast zetten wij ook in op betrokken buurten. Het samen bouwen aan een omgeving die veilig is en schoon.
Waar zoveel sociale draagkracht is dat iedereen kansen krijgt.
Bình luận