top of page

Welkom Inventum Technologies bij NCB!

  • margreet5
  • 9 apr
  • 2 minuten om te lezen


Het Netwerk Conceptueel Bouwen blijft groeien. We verwelkomen Inventum Technologies als nieuw lid: een innovatieve speler op het gebied van duurzame installatietechniek.


Inventum Technologies | website |


In welke branche is je organisatie actief? 

Inventum Technologies is producent van boilers en warmtepompen. Sinds 1989 ontwikkelt het bedrijf warmtepompen zonder buitenunit, waarbij ventilatielucht wordt gebruikt als primaire bron. Daarmee levert Inventum een belangrijke bijdrage aan stille, efficiënte en ruimtebesparende oplossingen voor de woningbouw.


Wat kom je brengen bij het NCB? 

Inventum sluit zich aan bij het NCB als kennispartner. Met decennialange ervaring in warmtepomp- en ventilatietoepassingen draagt het bedrijf actief bij aan het verder verduurzamen van de gebouwde omgeving. Ze delen kennis over technologie, installatie en toepassing en denken mee over hoe installaties slim geïntegreerd kunnen worden in conceptuele woningbouw.

 

Voor welke uitdagingen/vraagstukken staan ​​jullie?

Een belangrijke uitdaging waar Inventum zich op richt, is het optimaal toepassen van integrale systemen. Dit vraagt om nauwe samenwerking binnen de gehele bouwkolom.


Als fabrikant zoekt Inventum daarom steeds vaker de verbinding met andere disciplines om tot de best mogelijke oplossingen in woningen te komen. Tegelijkertijd werken zij continu aan het verlagen van de milieuprestatie van installaties en het ontwikkelen van duurzame, toekomstbestendige systemen.


Wat wil je halen bij het NCB?

Binnen het NCB wil Inventum vooral samenwerken. Ze zijn actief op zoek naar partners om installaties nog beter en integraler te verwerken in conceptuele bouwoplossingen. Juist in die samenwerking ligt volgens hen de sleutel tot versnelling en verbetering.

Met de komst van Inventum Technologies versterken we het netwerk met waardevolle technische kennis en praktijkervaring op het gebied van duurzame installaties.


Meer weten over Inventum Technologies?

Check deze video's:







 

 

Opmerkingen


bottom of page